$1.20 off
0% claimed Ends in
(Maximum of 100 per customer)
Claims
- Gluten Free
- Hormone Free
- No Artificial Preservatives
- Only Naturally Sweetened
- Pescatarian
- Kosher
150 Calories Per Serving*
| Total Fat | 3.5 GRM |
| Saturated Fat | 3 GRM |
| Polyunsaturated Fat | 0 g |
| Monounsaturated Fat | 0 g |
| Cholesterol | 0 MGM |
| Sodium | 210 MGM |
| Total Carbohydrate | 27 GRM |
| Dietary Fiber | 1 GRM |
| Sugars | 22 GRM |
| Protein | 3 GRM |
| Vitamin A | 0 % |
| Vitamin C | 0 % |
| Calcium | 6 % |
| Iron | 6 % |
Swiss Miss
Swiss Miss Pudding, Milk Chocolate - 6 x 4 Ounces
Net Wt 1.61 lb
$4.69 each
$3.49 each *
Sorry, this item is not available in your area.
0 in basket
Claims
- Gluten Free
- Hormone Free
- No Artificial Preservatives
- Only Naturally Sweetened
- Pescatarian
- Kosher
150 Calories Per Serving*
| Total Fat | 3.5 GRM |
| Saturated Fat | 3 GRM |
| Polyunsaturated Fat | 0 g |
| Monounsaturated Fat | 0 g |
| Cholesterol | 0 MGM |
| Sodium | 210 MGM |
| Total Carbohydrate | 27 GRM |
| Dietary Fiber | 1 GRM |
| Sugars | 22 GRM |
| Protein | 3 GRM |
| Vitamin A | 0 % |
| Vitamin C | 0 % |
| Calcium | 6 % |
| Iron | 6 % |