150 Calories Per Serving*
| Total Fat | 8 GRM |
| Saturated Fat | 2.5 GRM |
| Polyunsaturated Fat | 3 g |
| Monounsaturated Fat | 2.5 g |
| Cholesterol | 0 MGM |
| Sodium | 420 MGM |
| Total Carbohydrate | 17 GRM |
| Dietary Fiber | 1 GRM |
| Sugars | 1 GRM |
| Protein | 2 GRM |
| Vitamin A | 0 % |
| Vitamin C | 0 % |
| Calcium | 2 % |
| Iron | 0 % |
Takis
Takis Tortilla Chips, Hot Chili Pepper & Lime, Extreme - 4 Ounces
Net Wt 0.27 lb
$2.19 each
Sorry, this item is not available in your area.
0 in basket
Get it by today
150 Calories Per Serving*
| Total Fat | 8 GRM |
| Saturated Fat | 2.5 GRM |
| Polyunsaturated Fat | 3 g |
| Monounsaturated Fat | 2.5 g |
| Cholesterol | 0 MGM |
| Sodium | 420 MGM |
| Total Carbohydrate | 17 GRM |
| Dietary Fiber | 1 GRM |
| Sugars | 1 GRM |
| Protein | 2 GRM |
| Vitamin A | 0 % |
| Vitamin C | 0 % |
| Calcium | 2 % |
| Iron | 0 % |