$4 off
0% claimed Ends in
(Maximum of 100 per customer)
Claims
- No Artificial Colors
- No Artificial Flavors
- Kosher
80 Calories Per Serving*
| Total Fat | 5 GRM |
| Saturated Fat | 1 GRM |
| Polyunsaturated Fat | 3 g |
| Monounsaturated Fat | 1 g |
| Cholesterol | 0 MGM |
| Sodium | 150 MGM |
| Total Carbohydrate | 9 GRM |
| Dietary Fiber | 0 GRM |
| Sugars | 1 GRM |
| Protein | 1 GRM |
| Vitamin A | 0 % |
| Vitamin C | 0 % |
| Calcium | 0 % |
| Iron | 2 % |
Town House
Town House Light & Buttery Oven Baked Original Crackers - 13.8 Ounces
Net Wt 13.8 oz
$6.99 each
$2.99 each *
Sorry, this item is not available in your area.
0 in basket
Claims
- No Artificial Colors
- No Artificial Flavors
- Kosher
80 Calories Per Serving*
| Total Fat | 5 GRM |
| Saturated Fat | 1 GRM |
| Polyunsaturated Fat | 3 g |
| Monounsaturated Fat | 1 g |
| Cholesterol | 0 MGM |
| Sodium | 150 MGM |
| Total Carbohydrate | 9 GRM |
| Dietary Fiber | 0 GRM |
| Sugars | 1 GRM |
| Protein | 1 GRM |
| Vitamin A | 0 % |
| Vitamin C | 0 % |
| Calcium | 0 % |
| Iron | 2 % |