Claims
- No Artificial Colors
- No Artificial Flavors
- No Artificial Preservatives
220 Calories Per Serving*
| Total Fat | 4.5 g |
| Saturated Fat | 0 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodium | 270 mg |
| Total Carbohydrate | 40 g |
| Dietary Fiber | 1 g |
| Sugars | 1 g |
| Protein | 5 g |
| Vitamin A | 0 % |
| Vitamin C | 0 % |
| Calcium | 0 % |
| Iron | 10 % |
Twin Marquis
Twin Marquis Noodle, Udon, Japanese Style - 16 Ounces
$3.99 each
Sorry, this item is not available in your area.
0 in basket
Claims
- No Artificial Colors
- No Artificial Flavors
- No Artificial Preservatives
220 Calories Per Serving*
| Total Fat | 4.5 g |
| Saturated Fat | 0 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodium | 270 mg |
| Total Carbohydrate | 40 g |
| Dietary Fiber | 1 g |
| Sugars | 1 g |
| Protein | 5 g |
| Vitamin A | 0 % |
| Vitamin C | 0 % |
| Calcium | 0 % |
| Iron | 10 % |