Claims
- No Artificial Colors
- No Artificial Flavors
- No Artificial Preservatives
180 Calories Per Serving*
| Total Fat | 15 GRM |
| Saturated Fat | 4 GRM |
| Polyunsaturated Fat | 1 g |
| Monounsaturated Fat | 6 g |
| Cholesterol | 5 MGM |
| Sodium | 220 MGM |
| Total Carbohydrate | 11 GRM |
| Dietary Fiber | 0 GRM |
| Sugars | 2 GRM |
| Protein | 1 GRM |
| Vitamin A | 0 % |
| Vitamin C | 0 % |
| Calcium | 2 % |
| Iron | 0 % |
Utz
Utz Puff'n Corn, Cheddar Cheese - 4 Ounces
Net Wt 0.25 lb
$3.01 each
Sorry, this item is not available in your area.
0 in basket
Claims
- No Artificial Colors
- No Artificial Flavors
- No Artificial Preservatives
180 Calories Per Serving*
| Total Fat | 15 GRM |
| Saturated Fat | 4 GRM |
| Polyunsaturated Fat | 1 g |
| Monounsaturated Fat | 6 g |
| Cholesterol | 5 MGM |
| Sodium | 220 MGM |
| Total Carbohydrate | 11 GRM |
| Dietary Fiber | 0 GRM |
| Sugars | 2 GRM |
| Protein | 1 GRM |
| Vitamin A | 0 % |
| Vitamin C | 0 % |
| Calcium | 2 % |
| Iron | 0 % |