210 Calories Per Serving*
| Total Fat | 7 g |
| Saturated Fat | 0.5 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodium | 420 mg |
| Total Carbohydrate | 34 g |
| Dietary Fiber | 1 g |
| Protein | 2 g |
| Calcium | 15 % |
| Iron | 6 % |
| Total Fat | 7 g |
| Saturated Fat | 0.5 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodium | 420 mg |
| Total Carbohydrate | 34 g |
| Dietary Fiber | 1 g |
| Protein | 2 g |
| Calcium | 15 % |
| Iron | 6 % |
We believe that building a strong community is about more than
just the bottom line.
We strive to make a positive impact in the communities we
serve.