Claims
- Lactose Free
- Vegan
- Vegetarian
- No Artificial Colors
- No Artificial Flavors
- No Artificial Preservatives
- Vital Clean
- Only Naturally Sweetened
- Plant Based
- Pescatarian
130 Calories Per Serving*
| Total Fat | 4 g |
| Saturated Fat | 1 g |
| Polyunsaturated Fat | 2.5 g |
| Monounsaturated Fat | 0.5 g |
| Sodium | 60 mg |
| Total Carbohydrate | 17 g |
| Sugars | 16 g |
| Protein | 7 g |
| Iron | 10 % |
Vitasoy
Vitasoy Soy Drink - 6 Pack (250 Milliliters Each)
Net Wt 3.62 lb
Sorry, this item is not available in your area.
Let's see if this item is available in your area..
Claims
- Lactose Free
- Vegan
- Vegetarian
- No Artificial Colors
- No Artificial Flavors
- No Artificial Preservatives
- Vital Clean
- Only Naturally Sweetened
- Plant Based
- Pescatarian
130 Calories Per Serving*
| Total Fat | 4 g |
| Saturated Fat | 1 g |
| Polyunsaturated Fat | 2.5 g |
| Monounsaturated Fat | 0.5 g |
| Sodium | 60 mg |
| Total Carbohydrate | 17 g |
| Sugars | 16 g |
| Protein | 7 g |
| Iron | 10 % |