Claims
- Vital Clean
- Unsweetened
- FODMAP
- Pescatarian
- Kosher
120 Calories Per Serving*
| Total Fat | 14 GRM |
| Saturated Fat | 2 GRM |
| Polyunsaturated Fat | 8 g |
| Monounsaturated Fat | 3 g |
| Cholesterol | 0 MGM |
| Sodium | 0 MGM |
| Total Carbohydrate | 0 GRM |
| Protein | 0 GRM |
Wesson
Wesson Vegetable Oil, Pure - 24 Fluid Ounces
Net Wt 1.52 lb
$6.49 each
Sorry, this item is not available in your area.
0 in basket
National shipping available
Ships Mon-Wed via 2-Day or faster.
Order by 12am (EST) for Next Day Shipping.
Claims
- Vital Clean
- Unsweetened
- FODMAP
- Pescatarian
- Kosher
120 Calories Per Serving*
| Total Fat | 14 GRM |
| Saturated Fat | 2 GRM |
| Polyunsaturated Fat | 8 g |
| Monounsaturated Fat | 3 g |
| Cholesterol | 0 MGM |
| Sodium | 0 MGM |
| Total Carbohydrate | 0 GRM |
| Protein | 0 GRM |