Claims
- No Artificial Colors
- No Artificial Flavors
- Vital Clean
- Whole Grains
- Pescatarian
140 Calories Per Serving*
| Total Fat | 5 GRM |
| Saturated Fat | 1 GRM |
| Polyunsaturated Fat | 3 g |
| Monounsaturated Fat | 1 g |
| Cholesterol | 0 MGM |
| Sodium | 170 MGM |
| Total Carbohydrate | 21 GRM |
| Dietary Fiber | 2 GRM |
| Sugars | 4 GRM |
| Protein | 2 GRM |
| Vitamin A | 0 % |
| Vitamin C | 0 % |
| Calcium | 2 % |
| Iron | 4 % |
Wheat Thins
Wheat Thins Ranch Snacks - 9 Ounces
Net Wt 9 oz
$4.09 each
Sorry, this item is not available in your area.
0 in basket
Get it by today
Claims
- No Artificial Colors
- No Artificial Flavors
- Vital Clean
- Whole Grains
- Pescatarian
140 Calories Per Serving*
| Total Fat | 5 GRM |
| Saturated Fat | 1 GRM |
| Polyunsaturated Fat | 3 g |
| Monounsaturated Fat | 1 g |
| Cholesterol | 0 MGM |
| Sodium | 170 MGM |
| Total Carbohydrate | 21 GRM |
| Dietary Fiber | 2 GRM |
| Sugars | 4 GRM |
| Protein | 2 GRM |
| Vitamin A | 0 % |
| Vitamin C | 0 % |
| Calcium | 2 % |
| Iron | 4 % |