Claims
- Organic
- Vegan
- Vegetarian
- Non GMO
- No Artificial Colors
- No Artificial Flavors
- No Artificial Preservatives
- Vital Clean
- Unsweetened
- Plant Based
- Keto
- Pescatarian
80 Calories Per Serving*
| Total Fat | 4 g |
| Saturated Fat | 0.5 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodium | 5 mg |
| Total Carbohydrate | 1 g |
| Dietary Fiber | 0 g |
| Sugars | 0 g |
| Protein | 8 g |
| Vitamin A | 0 % |
| Vitamin C | 0 % |
| Calcium | 10 % |
| Iron | 10 % |
Certified Organic
Woodstock Farms
Woodstock Farms Organic Firm Tofu - 14 Ounces
Net Wt 1.22 lb
$4.85 each
Sorry, this item is not available in your area.
0 in basket
Claims
- Organic
- Vegan
- Vegetarian
- Non GMO
- No Artificial Colors
- No Artificial Flavors
- No Artificial Preservatives
- Vital Clean
- Unsweetened
- Plant Based
- Keto
- Pescatarian
80 Calories Per Serving*
| Total Fat | 4 g |
| Saturated Fat | 0.5 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodium | 5 mg |
| Total Carbohydrate | 1 g |
| Dietary Fiber | 0 g |
| Sugars | 0 g |
| Protein | 8 g |
| Vitamin A | 0 % |
| Vitamin C | 0 % |
| Calcium | 10 % |
| Iron | 10 % |