Claims
- Vegetarian
- No Artificial Colors
- No Artificial Flavors
- No Artificial Preservatives
- Vital Clean
- Only Naturally Sweetened
- Pescatarian
110 Calories Per Serving*
| Total Fat | 0.5 g |
| Saturated Fat | 0 g |
| Cholesterol | 6 mg |
| Sodium | 4.5 mg |
| Total Carbohydrate | 24 g |
| Dietary Fiber | 1 g |
| Sugars | 1 g |
| Protein | 3 g |
| Vitamin A | 0 % |
| Vitamin C | 0 % |
| Calcium | 1 % |
| Iron | 2 % |
Sorry, this item is temporarily unavailable.
Claims
- Vegetarian
- No Artificial Colors
- No Artificial Flavors
- No Artificial Preservatives
- Vital Clean
- Only Naturally Sweetened
- Pescatarian
110 Calories Per Serving*
| Total Fat | 0.5 g |
| Saturated Fat | 0 g |
| Cholesterol | 6 mg |
| Sodium | 4.5 mg |
| Total Carbohydrate | 24 g |
| Dietary Fiber | 1 g |
| Sugars | 1 g |
| Protein | 3 g |
| Vitamin A | 0 % |
| Vitamin C | 0 % |
| Calcium | 1 % |
| Iron | 2 % |