Ingredients
Garlic Olive Oil Water High Fructose Corn Syrup Distilled Vinegar Citric Acid
Claims
- Vegan
- Vegetarian
- No Artificial Colors
- No Artificial Flavors
- No Artificial Preservatives
- Vital Clean
- Unsweetened
- Plant Based
- Keto
- Whole Thirty Friendly
- Pescatarian
20 Calories Per Serving*
| Total Fat | 2 GRM |
| Saturated Fat | 0 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodium | 0 MGM |
| Total Carbohydrate | 1 GRM |
| Dietary Fiber | 0 g |
| Sugars | 0 g |
| Protein | 0 GRM |
| Vitamin A | 0 % |
| Vitamin C | 0 % |
| Calcium | 0 % |
| Iron | 0 % |
Sorry, this item is temporarily unavailable.
Ingredients
Garlic Olive Oil Water High Fructose Corn Syrup Distilled Vinegar Citric Acid
Claims
- Vegan
- Vegetarian
- No Artificial Colors
- No Artificial Flavors
- No Artificial Preservatives
- Vital Clean
- Unsweetened
- Plant Based
- Keto
- Whole Thirty Friendly
- Pescatarian
20 Calories Per Serving*
| Total Fat | 2 GRM |
| Saturated Fat | 0 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodium | 0 MGM |
| Total Carbohydrate | 1 GRM |
| Dietary Fiber | 0 g |
| Sugars | 0 g |
| Protein | 0 GRM |
| Vitamin A | 0 % |
| Vitamin C | 0 % |
| Calcium | 0 % |
| Iron | 0 % |