Ingredients
All Natural: Salt Spices Garlic Powder Onion Powder Extractives of Paprika
Claims
- Gluten Free
- Non GMO
- Vital Clean
- Unsweetened
- Whole Thirty Friendly
- Pescatarian
0 Calories Per Serving*
| Total Fat | 0 GRM |
| Saturated Fat | 0 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodium | 190 MGM |
| Total Carbohydrate | 0 GRM |
| Dietary Fiber | 1 g |
| Sugars | 0 g |
| Protein | 0 GRM |
| Vitamin A | 10 % |
| Vitamin C | 2 % |
| Calcium | 2 % |
| Iron | 4 % |
Sorry, this item is temporarily unavailable.
Ingredients
All Natural: Salt Spices Garlic Powder Onion Powder Extractives of Paprika
Claims
- Gluten Free
- Non GMO
- Vital Clean
- Unsweetened
- Whole Thirty Friendly
- Pescatarian
0 Calories Per Serving*
| Total Fat | 0 GRM |
| Saturated Fat | 0 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodium | 190 MGM |
| Total Carbohydrate | 0 GRM |
| Dietary Fiber | 1 g |
| Sugars | 0 g |
| Protein | 0 GRM |
| Vitamin A | 10 % |
| Vitamin C | 2 % |
| Calcium | 2 % |
| Iron | 4 % |