100 Calories Per Serving*
| Total Fat | 9 g |
| Saturated Fat | 6 g |
| Cholesterol | 35 mg |
| Sodium | 105 mg |
| Total Carbohydrate | 1 g |
| Dietary Fiber | 0 g |
| Sugars | 1 g |
| Protein | 2 g |
| Vitamin A | 6 % |
| Vitamin C | 0 % |
| Calcium | 2 % |
| Iron | 0 % |
Philadelphia
Philadelphia Cream Cheese, Original - 8 Ounces
Net Wt 0.53 lb
$4.99 each
Sorry, this item is not available in your area.
0 in basket
100 Calories Per Serving*
| Total Fat | 9 g |
| Saturated Fat | 6 g |
| Cholesterol | 35 mg |
| Sodium | 105 mg |
| Total Carbohydrate | 1 g |
| Dietary Fiber | 0 g |
| Sugars | 1 g |
| Protein | 2 g |
| Vitamin A | 6 % |
| Vitamin C | 0 % |
| Calcium | 2 % |
| Iron | 0 % |