Ingredients
Pork Livers, Water, Pork, Pork Fat, Seasoning (Wheat* Germ, Salt, Torula Yeast, Dehydrated Onion, Spices).
Claims
- No Artificial Colors
- No Artificial Flavors
- No Artificial Preservatives
160 Calories Per Serving*
| Total Fat | 13 g |
| Saturated Fat | 4.5 g |
| Cholesterol | 70 mg |
| Sodium | 440 mg |
| Total Carbohydrate | 4 g |
| Dietary Fiber | 1 g |
| Sugars | 0 g |
| Protein | 8 g |
| Vitamin A | 80 % |
| Vitamin C | 8 % |
| Calcium | 0 % |
| Iron | 30 % |
Sells
Sells Liver Pate - 4.25 Ounces
Net Wt 0.33 lb
$1.99 each
Sorry, this item is not available in your area.
0 in basket
Ingredients
Pork Livers, Water, Pork, Pork Fat, Seasoning (Wheat* Germ, Salt, Torula Yeast, Dehydrated Onion, Spices).
Claims
- No Artificial Colors
- No Artificial Flavors
- No Artificial Preservatives
160 Calories Per Serving*
| Total Fat | 13 g |
| Saturated Fat | 4.5 g |
| Cholesterol | 70 mg |
| Sodium | 440 mg |
| Total Carbohydrate | 4 g |
| Dietary Fiber | 1 g |
| Sugars | 0 g |
| Protein | 8 g |
| Vitamin A | 80 % |
| Vitamin C | 8 % |
| Calcium | 0 % |
| Iron | 30 % |