75 Calories Per Serving*
| Total Fat | 6.67 g |
| Saturated Fat | 1.67 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodium | 300 mg |
| Total Carbohydrate | 3.33 g |
| Dietary Fiber | 1.7 g |
| Sugars | 1 g |
| Protein | 1.67 g |
We believe that building a strong community is about more than just the bottom line.We strive to make a positive impact in the communities we serve.