160 Calories Per Serving*
| Total Fat | 8 g |
| Saturated Fat | 6 g |
| Cholesterol | 20 mg |
| Sodium | 50 mg |
| Total Carbohydrate | 19 g |
| Dietary Fiber | 0 g |
| Sugars | 14 g |
| Protein | 3 g |
| Vitamin A | 0 % |
| Vitamin C | 0 % |
| Calcium | 6 % |
| Iron | 6 % |
| Total Fat | 8 g |
| Saturated Fat | 6 g |
| Cholesterol | 20 mg |
| Sodium | 50 mg |
| Total Carbohydrate | 19 g |
| Dietary Fiber | 0 g |
| Sugars | 14 g |
| Protein | 3 g |
| Vitamin A | 0 % |
| Vitamin C | 0 % |
| Calcium | 6 % |
| Iron | 6 % |
We believe that building a strong community is about more than
just the bottom line.
We strive to make a positive impact in the communities we
serve.