Ingredients
Cultured Pasteurized Grade A Milk Skim Milk Cream Pectin Contains: Live and Active Cultures (S. Thermophilus, L. Bulgaricus, L. Lactis, L. Casei, L. Acidophilus and Bifidobacterium)
210 Calories Per Serving*
| Total Fat | 12 g |
| Saturated Fat | 7 g |
| Cholesterol | 50 mg |
| Sodium | 170 mg |
| Total Carbohydrate | 15 g |
| Dietary Fiber | 0 g |
| Sugars | 14 g |
| Protein | 11 g |
| Vitamin A | 10 % |
| Vitamin C | 4 % |
| Calcium | 40 % |
| Iron | 0 % |
Karoun
Karoun Yogurt, Plain - 4 Pounds
Net Wt 0 lb
$5.99 each
Sorry, this item is not available in your area.
0 in basket
Ingredients
Cultured Pasteurized Grade A Milk Skim Milk Cream Pectin Contains: Live and Active Cultures (S. Thermophilus, L. Bulgaricus, L. Lactis, L. Casei, L. Acidophilus and Bifidobacterium)
210 Calories Per Serving*
| Total Fat | 12 g |
| Saturated Fat | 7 g |
| Cholesterol | 50 mg |
| Sodium | 170 mg |
| Total Carbohydrate | 15 g |
| Dietary Fiber | 0 g |
| Sugars | 14 g |
| Protein | 11 g |
| Vitamin A | 10 % |
| Vitamin C | 4 % |
| Calcium | 40 % |
| Iron | 0 % |