Ingredients
Chicken Breast Meat Whole Wheat Flour Water Cauliflower Onions Unbleached Wheat Flour Natural Flavors Salt Corn Starch Yellow Corn Flour Rice Starch Yeast Molasses Sea Salt Leavening (Cream of Tartar, Baking Soda) Whole Grain Millet Flour Breading Set in Expeller Pressed Canola Oil
130 Calories Per Serving*
| Total Fat | 4 g |
| Saturated Fat | 0.5 g |
| Cholesterol | 30 mg |
| Sodium | 250 mg |
| Total Carbohydrate | 13 g |
| Dietary Fiber | 2 g |
| Sugars | 0 g |
| Protein | 12 g |
| Vitamin A | 0 % |
| Vitamin C | 4 % |
| Calcium | 0 % |
| Iron | 6 % |
SNAP
Sorry, this item is temporarily unavailable.
Ingredients
Chicken Breast Meat Whole Wheat Flour Water Cauliflower Onions Unbleached Wheat Flour Natural Flavors Salt Corn Starch Yellow Corn Flour Rice Starch Yeast Molasses Sea Salt Leavening (Cream of Tartar, Baking Soda) Whole Grain Millet Flour Breading Set in Expeller Pressed Canola Oil
130 Calories Per Serving*
| Total Fat | 4 g |
| Saturated Fat | 0.5 g |
| Cholesterol | 30 mg |
| Sodium | 250 mg |
| Total Carbohydrate | 13 g |
| Dietary Fiber | 2 g |
| Sugars | 0 g |
| Protein | 12 g |
| Vitamin A | 0 % |
| Vitamin C | 4 % |
| Calcium | 0 % |
| Iron | 6 % |