Ingredients
Milk, Sugar, Cream, Eggs, Wheat Flour, Dextrose, Chocolate, Dutched Cocoa, Palm Oil, Fructose, Brown Sugar, Cocoa, Soybean Oil, Cornstarch, Salt, Carob Gum, Natural Flavors, Soy Lecithin.
Claims
- Vegetarian
- No Artificial Colors
- No Artificial Flavors
- No Artificial Preservatives
- Vital Clean
- Only Naturally Sweetened
- Pescatarian
240 Calories Per Serving*
| Total Fat | 11 g |
| Saturated Fat | 7 g |
| Cholesterol | 85 mg |
| Sodium | 50 mg |
| Total Carbohydrate | 31 g |
| Dietary Fiber | 2 g |
| Sugars | 28 g |
| Protein | 5 g |
| Vitamin A | 6 % |
| Vitamin C | 0 % |
| Calcium | 10 % |
| Iron | 10 % |
Sorry, this item is temporarily unavailable.
Ingredients
Milk, Sugar, Cream, Eggs, Wheat Flour, Dextrose, Chocolate, Dutched Cocoa, Palm Oil, Fructose, Brown Sugar, Cocoa, Soybean Oil, Cornstarch, Salt, Carob Gum, Natural Flavors, Soy Lecithin.
Claims
- Vegetarian
- No Artificial Colors
- No Artificial Flavors
- No Artificial Preservatives
- Vital Clean
- Only Naturally Sweetened
- Pescatarian
240 Calories Per Serving*
| Total Fat | 11 g |
| Saturated Fat | 7 g |
| Cholesterol | 85 mg |
| Sodium | 50 mg |
| Total Carbohydrate | 31 g |
| Dietary Fiber | 2 g |
| Sugars | 28 g |
| Protein | 5 g |
| Vitamin A | 6 % |
| Vitamin C | 0 % |
| Calcium | 10 % |
| Iron | 10 % |