Claims
- Organic
- Vital Clean
- Unsweetened
- FODMAP
- Whole Thirty Friendly
- Pescatarian
120 Calories Per Serving*
| Total Fat | 14 GRM |
| Saturated Fat | 2 GRM |
| Polyunsaturated Fat | 1.5 g |
| Monounsaturated Fat | 10 g |
| Cholesterol | 0 MGM |
| Sodium | 0 MGM |
| Total Carbohydrate | 0 GRM |
| Protein | 0 GRM |
Certified Organic
Botticelli
Botticelli Olive Oil, Organic, Extra Virgin, Italian - 16.9 Fluid Ounces
Net Wt 2.03 lb
$11.99 each
Sorry, this item is not available in your area.
0 in basket
Claims
- Organic
- Vital Clean
- Unsweetened
- FODMAP
- Whole Thirty Friendly
- Pescatarian
120 Calories Per Serving*
| Total Fat | 14 GRM |
| Saturated Fat | 2 GRM |
| Polyunsaturated Fat | 1.5 g |
| Monounsaturated Fat | 10 g |
| Cholesterol | 0 MGM |
| Sodium | 0 MGM |
| Total Carbohydrate | 0 GRM |
| Protein | 0 GRM |