Claims
- Vital Clean
- Whole Thirty Friendly
- Pescatarian
- Kosher
110 Calories Per Serving*
| Total Fat | 0 GRM |
| Saturated Fat | 0 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodium | 15 MGM |
| Total Carbohydrate | 27 GRM |
| Dietary Fiber | 0 g |
| Sugars | 22 GRM |
| Protein | 2 GRM |
| Vitamin A | 0 % |
| Vitamin C | 70 % |
| Calcium | 0 % |
| Iron | 10 % |
Tropicana
Tropicana Orange 100% Juice - 32 Fluid Ounces
Net Wt 32 oz
$4.41 each
Sorry, this item is not available in your area.
0 in basket
Claims
- Vital Clean
- Whole Thirty Friendly
- Pescatarian
- Kosher
110 Calories Per Serving*
| Total Fat | 0 GRM |
| Saturated Fat | 0 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodium | 15 MGM |
| Total Carbohydrate | 27 GRM |
| Dietary Fiber | 0 g |
| Sugars | 22 GRM |
| Protein | 2 GRM |
| Vitamin A | 0 % |
| Vitamin C | 70 % |
| Calcium | 0 % |
| Iron | 10 % |