Ingredients
Sweet Bell Peppers, Water, Vinegar, Soybean Oil, Olive Oil, Salt, Calcium Chloride, Spices, 1/10 of 1% Benzoate of Soda (Preservative), Sodium Bisuphite (maintains Color) FD&C Yellow #5.
Claims
- Vegan
- Vegetarian
- No Artificial Flavors
- Unsweetened
- Plant Based
- FODMAP
- Keto
- Pescatarian
35 Calories Per Serving*
| Total Fat | 2 g |
| Saturated Fat | 0 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodium | 170 mg |
| Total Carbohydrate | 4 g |
| Dietary Fiber | 1 g |
| Sugars | 0 g |
| Protein | 0 g |
Sorry, this item is temporarily unavailable.
Ingredients
Sweet Bell Peppers, Water, Vinegar, Soybean Oil, Olive Oil, Salt, Calcium Chloride, Spices, 1/10 of 1% Benzoate of Soda (Preservative), Sodium Bisuphite (maintains Color) FD&C Yellow #5.
Claims
- Vegan
- Vegetarian
- No Artificial Flavors
- Unsweetened
- Plant Based
- FODMAP
- Keto
- Pescatarian
35 Calories Per Serving*
| Total Fat | 2 g |
| Saturated Fat | 0 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodium | 170 mg |
| Total Carbohydrate | 4 g |
| Dietary Fiber | 1 g |
| Sugars | 0 g |
| Protein | 0 g |