70 Calories Per Serving*
| Total Fat | 5 g |
| Saturated Fat | 3 g |
| Cholesterol | 20 mg |
| Sodium | 280 mg |
| Total Carbohydrate | 0 g |
| Dietary Fiber | 0 g |
| Protein | 6 g |
| Vitamin A | 4 % |
| Vitamin C | 0 % |
| Calcium | 4 % |
| Iron | 2 % |
Calabro All Natural Rotolini Mozzarella & Prosciutto
Net Wt 0.63 lb
$9.99 each
Sorry, this item is not available in your area.
0 in basket
70 Calories Per Serving*
| Total Fat | 5 g |
| Saturated Fat | 3 g |
| Cholesterol | 20 mg |
| Sodium | 280 mg |
| Total Carbohydrate | 0 g |
| Dietary Fiber | 0 g |
| Protein | 6 g |
| Vitamin A | 4 % |
| Vitamin C | 0 % |
| Calcium | 4 % |
| Iron | 2 % |