Ingredients
Milk Cream Sugar Corn Syrup Solids Skim Milk Whey Black Sesame Seed Guar Gum Mono & Diglycerides Natural Flavor Cellulose Gum Locust Bean Gum Carrageenan
Claims
- Gluten Free
140 Calories Per Serving*
| Total Fat | 8 g |
| Saturated Fat | 4.5 g |
| Cholesterol | 25 mg |
| Sodium | 55 mg |
| Total Carbohydrate | 16 g |
| Dietary Fiber | 0 g |
| Sugars | 12 g |
| Protein | 2 g |
| Vitamin A | 6 % |
| Vitamin C | 0 % |
| Calcium | 10 % |
| Iron | 0 % |
Sorry, this item is temporarily unavailable.
Ingredients
Milk Cream Sugar Corn Syrup Solids Skim Milk Whey Black Sesame Seed Guar Gum Mono & Diglycerides Natural Flavor Cellulose Gum Locust Bean Gum Carrageenan
Claims
- Gluten Free
140 Calories Per Serving*
| Total Fat | 8 g |
| Saturated Fat | 4.5 g |
| Cholesterol | 25 mg |
| Sodium | 55 mg |
| Total Carbohydrate | 16 g |
| Dietary Fiber | 0 g |
| Sugars | 12 g |
| Protein | 2 g |
| Vitamin A | 6 % |
| Vitamin C | 0 % |
| Calcium | 10 % |
| Iron | 0 % |