Claims
- Vegan
- Vegetarian
- No Artificial Colors
- No Artificial Flavors
- No Artificial Preservatives
- Vital Clean
- Unsweetened
- Plant Based
- Pescatarian
196 Calories Per Serving*
| Total Fat | 0 g |
| Saturated Fat | 0 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodium | 0 mg |
| Total Carbohydrate | 40 g |
| Dietary Fiber | 1.6 g |
| Sugars | 1.7 g |
| Protein | 6.5 g |
Luigi Vitelli Fettuccine - 16 Ounces
$2.29 each
Sorry, this item is not available in your area.
0 in basket
Claims
- Vegan
- Vegetarian
- No Artificial Colors
- No Artificial Flavors
- No Artificial Preservatives
- Vital Clean
- Unsweetened
- Plant Based
- Pescatarian
196 Calories Per Serving*
| Total Fat | 0 g |
| Saturated Fat | 0 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodium | 0 mg |
| Total Carbohydrate | 40 g |
| Dietary Fiber | 1.6 g |
| Sugars | 1.7 g |
| Protein | 6.5 g |