Claims
- Low Fat
- Gluten Free
- Vegetarian
- Vital Clean
- Pescatarian
70 Calories Per Serving*
| Total Fat | 1 GRM |
| Saturated Fat | 0 GRM |
| Polyunsaturated Fat | 0.5 g |
| Monounsaturated Fat | 1 g |
| Cholesterol | 0 MGM |
| Sodium | 470 MGM |
| Total Carbohydrate | 12 GRM |
| Dietary Fiber | 3 GRM |
| Sugars | 9 GRM |
| Protein | 2 GRM |
| Vitamin A | 8 % |
| Vitamin C | 4 % |
| Calcium | 2 % |
| Iron | 6 % |
Sorry, this item is temporarily unavailable.
Claims
- Low Fat
- Gluten Free
- Vegetarian
- Vital Clean
- Pescatarian
70 Calories Per Serving*
| Total Fat | 1 GRM |
| Saturated Fat | 0 GRM |
| Polyunsaturated Fat | 0.5 g |
| Monounsaturated Fat | 1 g |
| Cholesterol | 0 MGM |
| Sodium | 470 MGM |
| Total Carbohydrate | 12 GRM |
| Dietary Fiber | 3 GRM |
| Sugars | 9 GRM |
| Protein | 2 GRM |
| Vitamin A | 8 % |
| Vitamin C | 4 % |
| Calcium | 2 % |
| Iron | 6 % |