$0.49 off
0% claimed Ends in
(Maximum of 100 per customer)
Claims
- Low Fat
- Low Sodium
- Gluten Free
- Vegan
- Vegetarian
- Non GMO
- No Artificial Colors
- No Artificial Flavors
- No Artificial Preservatives
- Vital Clean
- Unsweetened
- Plant Based
- FODMAP
- Pescatarian
110 Calories Per Serving*
| Total Fat | 1 g |
| Saturated Fat | 0 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodium | 75 mg |
| Total Carbohydrate | 24 g |
| Dietary Fiber | 0 g |
| Sugars | 0 g |
| Protein | 2 g |
| Vitamin A | 0 % |
| Vitamin C | 0 % |
| Calcium | 0 % |
| Iron | 0 % |
Ka Me
Ka Me Rice Crackers, Original - 3.5 Ounces
Net Wt 0.26 lb
$3.99 each
$3.50 each *
Sorry, this item is not available in your area.
0 in basket
Claims
- Low Fat
- Low Sodium
- Gluten Free
- Vegan
- Vegetarian
- Non GMO
- No Artificial Colors
- No Artificial Flavors
- No Artificial Preservatives
- Vital Clean
- Unsweetened
- Plant Based
- FODMAP
- Pescatarian
110 Calories Per Serving*
| Total Fat | 1 g |
| Saturated Fat | 0 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodium | 75 mg |
| Total Carbohydrate | 24 g |
| Dietary Fiber | 0 g |
| Sugars | 0 g |
| Protein | 2 g |
| Vitamin A | 0 % |
| Vitamin C | 0 % |
| Calcium | 0 % |
| Iron | 0 % |