Claims
- Low Sodium
- Gluten Free
- Good Source Of Fiber
- Non GMO
- Vital Clean
- Ancient Grains
- Whole Grains
- Pescatarian
240 Calories Per Serving*
| Total Fat | 6 GRM |
| Saturated Fat | 0.5 GRM |
| Polyunsaturated Fat | 1.5 g |
| Monounsaturated Fat | 3 g |
| Cholesterol | 0 MGM |
| Sodium | 50 MGM |
| Total Carbohydrate | 42 GRM |
| Dietary Fiber | 4 GRM |
| Sugars | 12 GRM |
| Protein | 5 GRM |
| Vitamin A | 0 % |
| Vitamin C | 0 % |
| Calcium | 2 % |
| Iron | 10 % |
SNAP
Sorry, this item is temporarily unavailable.
Claims
- Low Sodium
- Gluten Free
- Good Source Of Fiber
- Non GMO
- Vital Clean
- Ancient Grains
- Whole Grains
- Pescatarian
240 Calories Per Serving*
| Total Fat | 6 GRM |
| Saturated Fat | 0.5 GRM |
| Polyunsaturated Fat | 1.5 g |
| Monounsaturated Fat | 3 g |
| Cholesterol | 0 MGM |
| Sodium | 50 MGM |
| Total Carbohydrate | 42 GRM |
| Dietary Fiber | 4 GRM |
| Sugars | 12 GRM |
| Protein | 5 GRM |
| Vitamin A | 0 % |
| Vitamin C | 0 % |
| Calcium | 2 % |
| Iron | 10 % |