Claims
- Vegetarian
- No Artificial Colors
- No Artificial Flavors
- No Artificial Preservatives
- Vital Clean
- Only Naturally Sweetened
- Pescatarian
110 Calories Per Serving*
| Total Fat | 3 GRM |
| Saturated Fat | 1.5 GRM |
| Polyunsaturated Fat | 0 g |
| Monounsaturated Fat | 0.5 g |
| Cholesterol | 5 MGM |
| Sodium | 210 MGM |
| Total Carbohydrate | 18 GRM |
| Dietary Fiber | 1 GRM |
| Sugars | 1 GRM |
| Protein | 3 GRM |
| Vitamin A | 2 % |
| Vitamin C | 0 % |
| Calcium | 0 % |
| Iron | 6 % |
SNAP
Sorry, this item is temporarily unavailable.
Claims
- Vegetarian
- No Artificial Colors
- No Artificial Flavors
- No Artificial Preservatives
- Vital Clean
- Only Naturally Sweetened
- Pescatarian
110 Calories Per Serving*
| Total Fat | 3 GRM |
| Saturated Fat | 1.5 GRM |
| Polyunsaturated Fat | 0 g |
| Monounsaturated Fat | 0.5 g |
| Cholesterol | 5 MGM |
| Sodium | 210 MGM |
| Total Carbohydrate | 18 GRM |
| Dietary Fiber | 1 GRM |
| Sugars | 1 GRM |
| Protein | 3 GRM |
| Vitamin A | 2 % |
| Vitamin C | 0 % |
| Calcium | 0 % |
| Iron | 6 % |