Claims
- Low Fat
120 Calories Per Serving*
| Total Fat | 1.5 GRM |
| Saturated Fat | 0 GRM |
| Polyunsaturated Fat | 1 g |
| Monounsaturated Fat | 0 g |
| Cholesterol | 0 MGM |
| Sodium | 250 MGM |
| Total Carbohydrate | 23 GRM |
| Dietary Fiber | 1 GRM |
| Sugars | 3 GRM |
| Protein | 4 GRM |
| Vitamin A | 0 % |
| Vitamin C | 0 % |
| Calcium | 4 % |
| Iron | 8 % |
Butternut
Butternut Enriched Bread, 1/2 Loaf - 12 Ounces
Net Wt 0.98 lb
$3.29 each
Sorry, this item is not available in your area.
0 in basket
Claims
- Low Fat
120 Calories Per Serving*
| Total Fat | 1.5 GRM |
| Saturated Fat | 0 GRM |
| Polyunsaturated Fat | 1 g |
| Monounsaturated Fat | 0 g |
| Cholesterol | 0 MGM |
| Sodium | 250 MGM |
| Total Carbohydrate | 23 GRM |
| Dietary Fiber | 1 GRM |
| Sugars | 3 GRM |
| Protein | 4 GRM |
| Vitamin A | 0 % |
| Vitamin C | 0 % |
| Calcium | 4 % |
| Iron | 8 % |