Ingredients
Sugar Water Soy Sauce (Water, Soybeans, Salt, Wheat Flour) Orange Juice Concentrate Modified Corn Starch Contains Less than 2% of Citric Acid Salt Sodium Citrate Onion Powder Sesame Oil Spices Sesame Seeds Garlic Powder Chili Peppers Xanthan Gum Caramel Color Natural Orange Flavor Safflower Oil Natural Flavors (Milk) Cultured Dextrose Maltodextrin
Claims
- Vital Clean
- Pescatarian
45 Calories Per Serving*
| Total Fat | 0 GRM |
| Saturated Fat | 0 GRM |
| Polyunsaturated Fat | 0 g |
| Monounsaturated Fat | 0 g |
| Cholesterol | 0 MGM |
| Sodium | 230 MGM |
| Total Carbohydrate | 11 GRM |
| Dietary Fiber | 0 GRM |
| Sugars | 10 GRM |
| Protein | 0 GRM |
| Vitamin C | 4 % |
| Calcium | 0 % |
| Iron | 0 % |
Sorry, this item is temporarily unavailable.
Ingredients
Sugar Water Soy Sauce (Water, Soybeans, Salt, Wheat Flour) Orange Juice Concentrate Modified Corn Starch Contains Less than 2% of Citric Acid Salt Sodium Citrate Onion Powder Sesame Oil Spices Sesame Seeds Garlic Powder Chili Peppers Xanthan Gum Caramel Color Natural Orange Flavor Safflower Oil Natural Flavors (Milk) Cultured Dextrose Maltodextrin
Claims
- Vital Clean
- Pescatarian
45 Calories Per Serving*
| Total Fat | 0 GRM |
| Saturated Fat | 0 GRM |
| Polyunsaturated Fat | 0 g |
| Monounsaturated Fat | 0 g |
| Cholesterol | 0 MGM |
| Sodium | 230 MGM |
| Total Carbohydrate | 11 GRM |
| Dietary Fiber | 0 GRM |
| Sugars | 10 GRM |
| Protein | 0 GRM |
| Vitamin C | 4 % |
| Calcium | 0 % |
| Iron | 0 % |