Claims
- No Artificial Colors
- No Artificial Flavors
- No Artificial Preservatives
0 Calories Per Serving*
| Total Fat | 0 g |
| Saturated Fat | 0 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodium | 150 mg |
| Total Carbohydrate | 0 g |
| Dietary Fiber | 0 g |
| Sugars | 0 g |
| Protein | 0 g |
Sazon Goya
Sazon Goya Seasoning - 1.4 Ounces
Net Wt 0.11 lb
$2.82 each
Sorry, this item is not available in your area.
0 in basket
Claims
- No Artificial Colors
- No Artificial Flavors
- No Artificial Preservatives
0 Calories Per Serving*
| Total Fat | 0 g |
| Saturated Fat | 0 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodium | 150 mg |
| Total Carbohydrate | 0 g |
| Dietary Fiber | 0 g |
| Sugars | 0 g |
| Protein | 0 g |