Claims
- No Artificial Colors
- No Artificial Flavors
- No Artificial Preservatives
- Vital Clean
- Unsweetened
- Paleo
- FODMAP
- Keto
- Whole Thirty Friendly
250 Calories Per Serving*
| Total Fat | 18 g |
| Saturated Fat | 4 g |
| Polyunsaturated Fat | 0 g |
| Monounsaturated Fat | 0 g |
| Cholesterol | 85 mg |
| Sodium | 80 mg |
| Total Carbohydrate | 0 g |
| Dietary Fiber | 0 g |
| Sugars | 0 g |
| Protein | 21 g |
| Vitamin A | 4 % |
| Vitamin C | 2 % |
| Calcium | 2 % |
| Iron | 6 % |
Perdue
Perdue Chicken Wings Family pack
$4.99 per lb
Sorry, this item is not available in your area.
*Estimated item price. Final price based on weight.
0 lb in basket
Claims
- No Artificial Colors
- No Artificial Flavors
- No Artificial Preservatives
- Vital Clean
- Unsweetened
- Paleo
- FODMAP
- Keto
- Whole Thirty Friendly
250 Calories Per Serving*
| Total Fat | 18 g |
| Saturated Fat | 4 g |
| Polyunsaturated Fat | 0 g |
| Monounsaturated Fat | 0 g |
| Cholesterol | 85 mg |
| Sodium | 80 mg |
| Total Carbohydrate | 0 g |
| Dietary Fiber | 0 g |
| Sugars | 0 g |
| Protein | 21 g |
| Vitamin A | 4 % |
| Vitamin C | 2 % |
| Calcium | 2 % |
| Iron | 6 % |