Claims
- Kosher
60 Calories Per Serving*
| Total Fat | 4 g |
| Saturated Fat | 1 g |
| Polyunsaturated Fat | 1 g |
| Monounsaturated Fat | 2 g |
| Cholesterol | 170 mg |
| Sodium | 65 mg |
| Total Carbohydrate | 0 g |
| Dietary Fiber | 0 g |
| Protein | 6 g |
| Vitamin A | 6 % |
| Vitamin C | 0 % |
| Calcium | 2 % |
| Iron | 4 % |
SNAP
Sorry, this item is temporarily unavailable.
Claims
- Kosher
60 Calories Per Serving*
| Total Fat | 4 g |
| Saturated Fat | 1 g |
| Polyunsaturated Fat | 1 g |
| Monounsaturated Fat | 2 g |
| Cholesterol | 170 mg |
| Sodium | 65 mg |
| Total Carbohydrate | 0 g |
| Dietary Fiber | 0 g |
| Protein | 6 g |
| Vitamin A | 6 % |
| Vitamin C | 0 % |
| Calcium | 2 % |
| Iron | 4 % |