Ingredients
Wheat Flour Water Coconut Oil Salt Egg Powder Natural Color Carotene
Claims
- Vegetarian
- No Artificial Colors
- No Artificial Flavors
- No Artificial Preservatives
- Vital Clean
- Unsweetened
- Pescatarian
290 Calories Per Serving*
| Total Fat | 16 g |
| Saturated Fat | 15 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodium | 780 mg |
| Total Carbohydrate | 32 g |
| Dietary Fiber | 2 g |
| Sugars | 2 g |
| Protein | 6 g |
| Vitamin A | 0 % |
| Vitamin C | 0 % |
| Calcium | 0 % |
| Iron | 2 % |
SNAP
Sorry, this item is temporarily unavailable.
Ingredients
Wheat Flour Water Coconut Oil Salt Egg Powder Natural Color Carotene
Claims
- Vegetarian
- No Artificial Colors
- No Artificial Flavors
- No Artificial Preservatives
- Vital Clean
- Unsweetened
- Pescatarian
290 Calories Per Serving*
| Total Fat | 16 g |
| Saturated Fat | 15 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodium | 780 mg |
| Total Carbohydrate | 32 g |
| Dietary Fiber | 2 g |
| Sugars | 2 g |
| Protein | 6 g |
| Vitamin A | 0 % |
| Vitamin C | 0 % |
| Calcium | 0 % |
| Iron | 2 % |