Ingredients
Protein Blend (Milk Protein Isolate, Whey Protein Isolate) Soluble Corn Fiber (Prebiotic Fiber) Almonds Water Pecans Gluten-Free Oats Unsweetened Chocolate Erythritol Natural Flavors Cocoa Butter Sea Salt Cinnamon Sucralose Steviol Glycosides (Stevia)
Claims
- Gluten Free
- Vegetarian
- No Artificial Colors
- No Artificial Flavors
- No Artificial Preservatives
- Vital Clean
- Pescatarian
190 Calories Per Serving*
| Total Fat | 7 g |
| Saturated Fat | 1.5 g |
| Cholesterol | 5 mg |
| Sodium | 190 mg |
| Total Carbohydrate | 23 g |
| Dietary Fiber | 16 g |
| Sugars | 1 g |
| Protein | 20 g |
| Vitamin A | 0 % |
| Vitamin C | 0 % |
| Calcium | 10 % |
| Iron | 4 % |
Sorry, this item is temporarily unavailable.
Ingredients
Protein Blend (Milk Protein Isolate, Whey Protein Isolate) Soluble Corn Fiber (Prebiotic Fiber) Almonds Water Pecans Gluten-Free Oats Unsweetened Chocolate Erythritol Natural Flavors Cocoa Butter Sea Salt Cinnamon Sucralose Steviol Glycosides (Stevia)
Claims
- Gluten Free
- Vegetarian
- No Artificial Colors
- No Artificial Flavors
- No Artificial Preservatives
- Vital Clean
- Pescatarian
190 Calories Per Serving*
| Total Fat | 7 g |
| Saturated Fat | 1.5 g |
| Cholesterol | 5 mg |
| Sodium | 190 mg |
| Total Carbohydrate | 23 g |
| Dietary Fiber | 16 g |
| Sugars | 1 g |
| Protein | 20 g |
| Vitamin A | 0 % |
| Vitamin C | 0 % |
| Calcium | 10 % |
| Iron | 4 % |