Claims
- Gluten Free
- Non GMO
- Vital Clean
- Unsweetened
- FODMAP
- Whole Thirty Friendly
- Pescatarian
- Kosher
210 Calories Per Serving*
| Total Fat | 14 GRM |
| Saturated Fat | 3 GRM |
| Polyunsaturated Fat | 3 grm |
| Monounsaturated Fat | 8 grm |
| Cholesterol | 30 MGM |
| Sodium | 300 MGM |
| Total Carbohydrate | 0 GRM |
| Dietary Fiber | 0 g |
| Sugars | 0 g |
| Protein | 21 GRM |
| Vitamin A | 0 % |
| Vitamin C | 0 % |
| Calcium | 6 % |
| Iron | 6 % |
SNAP
Sorry, this item is temporarily unavailable.
Claims
- Gluten Free
- Non GMO
- Vital Clean
- Unsweetened
- FODMAP
- Whole Thirty Friendly
- Pescatarian
- Kosher
210 Calories Per Serving*
| Total Fat | 14 GRM |
| Saturated Fat | 3 GRM |
| Polyunsaturated Fat | 3 grm |
| Monounsaturated Fat | 8 grm |
| Cholesterol | 30 MGM |
| Sodium | 300 MGM |
| Total Carbohydrate | 0 GRM |
| Dietary Fiber | 0 g |
| Sugars | 0 g |
| Protein | 21 GRM |
| Vitamin A | 0 % |
| Vitamin C | 0 % |
| Calcium | 6 % |
| Iron | 6 % |