Ingredients
Sugar Glucose Water Fish Gelatine Egg Albumen Tapioca Starch Artificial Flavor
Claims
- Gluten Free
- No Artificial Colors
- No Artificial Preservatives
- Only Naturally Sweetened
- FODMAP
- Pescatarian
92 Calories Per Serving*
| Total Fat | 0 g |
| Saturated Fat | 0 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodium | 20 mg |
| Total Carbohydrate | 24 g |
| Dietary Fiber | 0 g |
| Sugars | 21 g |
| Protein | -1 g |
| Vitamin A | 0 % |
| Vitamin C | 0 % |
| Calcium | 0 % |
| Iron | 0 % |
Grannys
Grannys Marshmallows - 10 Ounces
Net Wt 0.62 lb
$5.49 each
SNAP
Sorry, this item is not available in your area.
0 in basket
Sugar, Glucose, Water, Kosher Fish Gelatin, Tapioca Starch and Vanilla.
Ingredients
Sugar Glucose Water Fish Gelatine Egg Albumen Tapioca Starch Artificial Flavor
Claims
- Gluten Free
- No Artificial Colors
- No Artificial Preservatives
- Only Naturally Sweetened
- FODMAP
- Pescatarian
92 Calories Per Serving*
| Total Fat | 0 g |
| Saturated Fat | 0 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodium | 20 mg |
| Total Carbohydrate | 24 g |
| Dietary Fiber | 0 g |
| Sugars | 21 g |
| Protein | -1 g |
| Vitamin A | 0 % |
| Vitamin C | 0 % |
| Calcium | 0 % |
| Iron | 0 % |