Ingredients
Dry Roasted Peanuts, Raisins, Sunflower Seeds, Cashews, Almonds, Pepitas (Pumpkin Seeds).
Claims
- Vital Clean
- Unsweetened
- Pescatarian
- Kosher
130 Calories Per Serving*
| Total Fat | 10 GRM |
| Saturated Fat | 1 GRM |
| Polyunsaturated Fat | 3 g |
| Monounsaturated Fat | 3 g |
| Cholesterol | 0 MGM |
| Sodium | 4 MGM |
| Total Carbohydrate | 11 GRM |
| Dietary Fiber | 1 GRM |
| Sugars | 6 GRM |
| Protein | 5 GRM |
| Calcium | 2 % |
| Iron | 10 % |
SNAP
Sorry, this item is temporarily unavailable.
Ingredients
Dry Roasted Peanuts, Raisins, Sunflower Seeds, Cashews, Almonds, Pepitas (Pumpkin Seeds).
Claims
- Vital Clean
- Unsweetened
- Pescatarian
- Kosher
130 Calories Per Serving*
| Total Fat | 10 GRM |
| Saturated Fat | 1 GRM |
| Polyunsaturated Fat | 3 g |
| Monounsaturated Fat | 3 g |
| Cholesterol | 0 MGM |
| Sodium | 4 MGM |
| Total Carbohydrate | 11 GRM |
| Dietary Fiber | 1 GRM |
| Sugars | 6 GRM |
| Protein | 5 GRM |
| Calcium | 2 % |
| Iron | 10 % |