Ingredients
Enriched Bleached Flour (Wheat Flour, Niacin, Reduced Iron, Thiamine Mononitrate, Riboflavin, Folic Acid), Water, less than 0.5% Vegetable Oil (Soybean).
Claims
- Fat Free
140 Calories Per Serving*
| Total Fat | 0 g |
| Saturated Fat | 0 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodium | 0 mg |
| Total Carbohydrate | 30 g |
| Dietary Fiber | -1 g |
| Sugars | 0 g |
| Protein | 4 g |
| Vitamin A | 0 % |
| Vitamin C | 0 % |
| Calcium | 0 % |
| Iron | 10 % |
Annes
Annes Dumplings, Flat, Old Fashioned, Original - 24 Ounces
Net Wt 0 lb
Sorry, this item is not available in your area.
Let's see if this item is available in your area..
Ingredients
Enriched Bleached Flour (Wheat Flour, Niacin, Reduced Iron, Thiamine Mononitrate, Riboflavin, Folic Acid), Water, less than 0.5% Vegetable Oil (Soybean).
Claims
- Fat Free
140 Calories Per Serving*
| Total Fat | 0 g |
| Saturated Fat | 0 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodium | 0 mg |
| Total Carbohydrate | 30 g |
| Dietary Fiber | -1 g |
| Sugars | 0 g |
| Protein | 4 g |
| Vitamin A | 0 % |
| Vitamin C | 0 % |
| Calcium | 0 % |
| Iron | 10 % |