Claims
- Organic
110 Calories Per Serving*
| Total Fat | 8 g |
| Saturated Fat | 3 g |
| Cholesterol | 30 mg |
| Sodium | 330 mg |
| Total Carbohydrate | 0 g |
| Dietary Fiber | 0 g |
| Sugars | 0 g |
| Protein | 7 g |
| Vitamin A | 2 % |
| Vitamin C | 0 % |
| Calcium | 0 % |
| Iron | 4 % |
Certified Organic
Applegate Beef Hot Dog Uncured Stadium-Style Organic
Net Wt 1.04 LB
$11.87 each
Sorry, this item is not available in your area.
0 in basket
Get it by today
Claims
- Organic
110 Calories Per Serving*
| Total Fat | 8 g |
| Saturated Fat | 3 g |
| Cholesterol | 30 mg |
| Sodium | 330 mg |
| Total Carbohydrate | 0 g |
| Dietary Fiber | 0 g |
| Sugars | 0 g |
| Protein | 7 g |
| Vitamin A | 2 % |
| Vitamin C | 0 % |
| Calcium | 0 % |
| Iron | 4 % |