Claims
- Whole Grains
- Kosher
- Heart Healthy
130 Calories Per Serving*
| Total Fat | 2 GRM |
| Saturated Fat | 0.5 GRM |
| Polyunsaturated Fat | 0.5 g |
| Monounsaturated Fat | 0 g |
| Cholesterol | 0 MGM |
| Sodium | 210 MGM |
| Total Carbohydrate | 22 GRM |
| Dietary Fiber | 3 GRM |
| Sugars | 2 GRM |
| Protein | 6 GRM |
| Vitamin A | 0 % |
| Vitamin C | 0 % |
| Calcium | 4 % |
| Iron | 6 % |
Arnold
Arnold Stone Ground 100% Whole Wheat Bread - 1 Pound
Net Wt 16 oz
$4.99 each
Sorry, this item is not available in your area.
0 in basket
Claims
- Whole Grains
- Kosher
- Heart Healthy
130 Calories Per Serving*
| Total Fat | 2 GRM |
| Saturated Fat | 0.5 GRM |
| Polyunsaturated Fat | 0.5 g |
| Monounsaturated Fat | 0 g |
| Cholesterol | 0 MGM |
| Sodium | 210 MGM |
| Total Carbohydrate | 22 GRM |
| Dietary Fiber | 3 GRM |
| Sugars | 2 GRM |
| Protein | 6 GRM |
| Vitamin A | 0 % |
| Vitamin C | 0 % |
| Calcium | 4 % |
| Iron | 6 % |