Ingredients
Whole Grain Oats Peanut Butter (Roasted Peanuts) Peanuts Pumpkin Seeds Honey Sorghum Dried Cane Syrup Brown Rice Syrup Millet Coconut Dates Vegetable Glycerin Acacia Gum Sea Salt Salt Vanilla Extract Molasses Ground Vanilla Beans Rosemary Extract for Freshness
Claims
- Gluten Free
- Non GMO
- Vital Clean
- Ancient Grains
- Pescatarian
- Kosher
170 Calories Per Serving*
| Total Fat | 9 GRM |
| Saturated Fat | 2 GRM |
| Polyunsaturated Fat | 2 g |
| Monounsaturated Fat | 4.5 g |
| Cholesterol | 0 MGM |
| Sodium | 160 MGM |
| Total Carbohydrate | 20 GRM |
| Dietary Fiber | 3 GRM |
| Sugars | 6 GRM |
| Protein | 6 GRM |
| Vitamin A | 0 % |
| Vitamin C | 0 % |
| Calcium | 0 % |
| Iron | 4 % |
Bear Naked
Bear Naked Granola Bites, Peanut Butter & Honey - 7.2 Ounces
Net Wt 1 lb
$6.99 each
Sorry, this item is not available in your area.
0 in basket
Get it by today
Ingredients
Whole Grain Oats Peanut Butter (Roasted Peanuts) Peanuts Pumpkin Seeds Honey Sorghum Dried Cane Syrup Brown Rice Syrup Millet Coconut Dates Vegetable Glycerin Acacia Gum Sea Salt Salt Vanilla Extract Molasses Ground Vanilla Beans Rosemary Extract for Freshness
Claims
- Gluten Free
- Non GMO
- Vital Clean
- Ancient Grains
- Pescatarian
- Kosher
170 Calories Per Serving*
| Total Fat | 9 GRM |
| Saturated Fat | 2 GRM |
| Polyunsaturated Fat | 2 g |
| Monounsaturated Fat | 4.5 g |
| Cholesterol | 0 MGM |
| Sodium | 160 MGM |
| Total Carbohydrate | 20 GRM |
| Dietary Fiber | 3 GRM |
| Sugars | 6 GRM |
| Protein | 6 GRM |
| Vitamin A | 0 % |
| Vitamin C | 0 % |
| Calcium | 0 % |
| Iron | 4 % |