Claims
- Organic
- Vital Clean
- Unsweetened
- Ancient Grains
- Pescatarian
- Kosher
90 Calories Per Serving*
| Total Fat | 0 GRM |
| Saturated Fat | 0 GRM |
| Polyunsaturated Fat | 0 g |
| Monounsaturated Fat | 0 g |
| Cholesterol | 0 MGM |
| Sodium | 200 MGM |
| Total Carbohydrate | 18 GRM |
| Dietary Fiber | 2 GRM |
| Sugars | 0 GRM |
| Protein | 3 GRM |
| Vitamin A | 0 % |
| Vitamin C | 0 % |
| Calcium | 0 % |
| Iron | 4 % |
Certified Organic
Bread Alone Bakery
Bread Alone Bakery Nine Mixed Grain Bread - 22 Ounces
Net Wt 1.47 lb
$7.19 each
Sorry, this item is not available in your area.
0 in basket
National shipping available
Ships Mon-Wed via 2-Day or faster.
Order by 12am (EST) for Next Day Shipping.
Claims
- Organic
- Vital Clean
- Unsweetened
- Ancient Grains
- Pescatarian
- Kosher
90 Calories Per Serving*
| Total Fat | 0 GRM |
| Saturated Fat | 0 GRM |
| Polyunsaturated Fat | 0 g |
| Monounsaturated Fat | 0 g |
| Cholesterol | 0 MGM |
| Sodium | 200 MGM |
| Total Carbohydrate | 18 GRM |
| Dietary Fiber | 2 GRM |
| Sugars | 0 GRM |
| Protein | 3 GRM |
| Vitamin A | 0 % |
| Vitamin C | 0 % |
| Calcium | 0 % |
| Iron | 4 % |