Ingredients
Durum Wheat Semolina Eggs (23%)
Claims
- Vegetarian
- No Artificial Colors
- No Artificial Flavors
- No Artificial Preservatives
- Vital Clean
- Unsweetened
- Pescatarian
390 Calories Per Serving*
| Total Fat | 2.4 g |
| Saturated Fat | 0.7 g |
| Cholesterol | 90 mg |
| Sodium | 18 mg |
| Total Carbohydrate | 79.2 g |
| Dietary Fiber | 3.3 g |
| Sugars | 3 g |
| Protein | 12.8 g |
| Vitamin A | 4.4 % |
| Vitamin C | 0 % |
| Calcium | 2.7 % |
| Iron | 5 % |
Caponi
Caponi Tagliatelle - 8.8 Ounces
Net Wt 0.69 lb
$7.41 each
Sorry, this item is not available in your area.
0 in basket
Get it by today
Ingredients
Durum Wheat Semolina Eggs (23%)
Claims
- Vegetarian
- No Artificial Colors
- No Artificial Flavors
- No Artificial Preservatives
- Vital Clean
- Unsweetened
- Pescatarian
390 Calories Per Serving*
| Total Fat | 2.4 g |
| Saturated Fat | 0.7 g |
| Cholesterol | 90 mg |
| Sodium | 18 mg |
| Total Carbohydrate | 79.2 g |
| Dietary Fiber | 3.3 g |
| Sugars | 3 g |
| Protein | 12.8 g |
| Vitamin A | 4.4 % |
| Vitamin C | 0 % |
| Calcium | 2.7 % |
| Iron | 5 % |