$2.29 off
0% claimed Ends in
(Maximum of 100 per customer)
Claims
- Pescatarian
- Kosher
170 Calories Per Serving*
| Total Fat | 9 GRM |
| Saturated Fat | 4.5 GRM |
| Polyunsaturated Fat | 1.5 g |
| Monounsaturated Fat | 1 g |
| Cholesterol | 0 MGM |
| Sodium | 75 MGM |
| Total Carbohydrate | 22 GRM |
| Dietary Fiber | 1 GRM |
| Sugars | 11 GRM |
| Protein | 1 GRM |
| Vitamin A | 0 % |
| Vitamin C | 0 % |
| Calcium | 0 % |
| Iron | 8 % |
Chips Ahoy!
Chips Ahoy! Chunky Cookies - 11.75 Ounces
Net Wt 11.75 oz
$5.79 each
$3.50 each *
Sorry, this item is not available in your area.
0 in basket
Claims
- Pescatarian
- Kosher
170 Calories Per Serving*
| Total Fat | 9 GRM |
| Saturated Fat | 4.5 GRM |
| Polyunsaturated Fat | 1.5 g |
| Monounsaturated Fat | 1 g |
| Cholesterol | 0 MGM |
| Sodium | 75 MGM |
| Total Carbohydrate | 22 GRM |
| Dietary Fiber | 1 GRM |
| Sugars | 11 GRM |
| Protein | 1 GRM |
| Vitamin A | 0 % |
| Vitamin C | 0 % |
| Calcium | 0 % |
| Iron | 8 % |