Claims
- Vital Clean
- Pescatarian
- Kosher
150 Calories Per Serving*
| Total Fat | 7 GRM |
| Saturated Fat | 3.5 GRM |
| Polyunsaturated Fat | 0 g |
| Monounsaturated Fat | 1 g |
| Cholesterol | 0 MGM |
| Sodium | 150 MGM |
| Total Carbohydrate | 23 GRM |
| Dietary Fiber | 1 GRM |
| Sugars | 11 GRM |
| Protein | 2 GRM |
| Vitamin A | 0 % |
| Vitamin C | 0 % |
| Calcium | 0 % |
| Iron | 8 % |
Chips Ahoy!
Chips Ahoy! Cookies, Brownie Filled, Chewy - 9.5 Ounces
Net Wt 9.5 oz
$5.49 each
Sorry, this item is not available in your area.
0 in basket
Get it by today
Claims
- Vital Clean
- Pescatarian
- Kosher
150 Calories Per Serving*
| Total Fat | 7 GRM |
| Saturated Fat | 3.5 GRM |
| Polyunsaturated Fat | 0 g |
| Monounsaturated Fat | 1 g |
| Cholesterol | 0 MGM |
| Sodium | 150 MGM |
| Total Carbohydrate | 23 GRM |
| Dietary Fiber | 1 GRM |
| Sugars | 11 GRM |
| Protein | 2 GRM |
| Vitamin A | 0 % |
| Vitamin C | 0 % |
| Calcium | 0 % |
| Iron | 8 % |