$3.40 off
0% claimed Ends in
(Maximum of 2 per customer)
Claims
- Gluten Free
- Organic
- Vegan
- Vegetarian
- Non GMO
- No Artificial Colors
- No Artificial Flavors
- No Artificial Preservatives
- Vital Clean
- Only Naturally Sweetened
- Paleo
- Plant Based
- FODMAP
- Keto
- Pescatarian
5 Calories Per Serving*
| Total Fat | 0 g |
| Saturated Fat | 0 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodium | 90 mg |
| Total Carbohydrate | 1 g |
| Dietary Fiber | 0 g |
| Sugars | 0 g |
| Protein | 0 g |
| Calcium | 0 % |
| Iron | 0 % |
Certified Organic
Coconut Secret
Coconut Secret Seasoning Sauce, Soy-Free, Coconut Aminos - 8 Ounces
Net Wt 1.09 lb
$7.89 each
$4.49 each *
Sorry, this item is not available in your area.
0 in basket
Claims
- Gluten Free
- Organic
- Vegan
- Vegetarian
- Non GMO
- No Artificial Colors
- No Artificial Flavors
- No Artificial Preservatives
- Vital Clean
- Only Naturally Sweetened
- Paleo
- Plant Based
- FODMAP
- Keto
- Pescatarian
5 Calories Per Serving*
| Total Fat | 0 g |
| Saturated Fat | 0 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodium | 90 mg |
| Total Carbohydrate | 1 g |
| Dietary Fiber | 0 g |
| Sugars | 0 g |
| Protein | 0 g |
| Calcium | 0 % |
| Iron | 0 % |