Ingredients
Cultured Milk, Cream, Nonfat Milk, Enzyme.
Claims
- Vegetarian
- No Artificial Colors
- No Artificial Flavors
- No Artificial Preservatives
- Vital Clean
- Unsweetened
- Keto
- Pescatarian
60 Calories Per Serving*
| Total Fat | 5 g |
| Saturated Fat | 3.5 g |
| Cholesterol | 20 mg |
| Sodium | 15 mg |
| Total Carbohydrate | 2 g |
| Dietary Fiber | 0 g |
| Protein | 1 g |
| Vitamin A | 4 % |
| Vitamin C | 0 % |
| Calcium | 4 % |
| Iron | 0 % |
Dean's
Dean's Country Fresh Sour Cream All Natural - 16 Ounces
Net Wt 1.07 lb
Sorry, this item is not available in your area.
Let's see if this item is available in your area..
Ingredients
Cultured Milk, Cream, Nonfat Milk, Enzyme.
Claims
- Vegetarian
- No Artificial Colors
- No Artificial Flavors
- No Artificial Preservatives
- Vital Clean
- Unsweetened
- Keto
- Pescatarian
60 Calories Per Serving*
| Total Fat | 5 g |
| Saturated Fat | 3.5 g |
| Cholesterol | 20 mg |
| Sodium | 15 mg |
| Total Carbohydrate | 2 g |
| Dietary Fiber | 0 g |
| Protein | 1 g |
| Vitamin A | 4 % |
| Vitamin C | 0 % |
| Calcium | 4 % |
| Iron | 0 % |